פתרונות ושירותים

רשתות, שרתים ומחשבים

אנו מתמחים בניהול רשתות תקשורת, הקמה ותחזוקה של תשתיות שרתים מתקדמות. ובכלל זה שרתי קבצים, שרתי דואר, שרתי פקס, שרתי הדפסה, שרתי Web, שרתי יישומים, ושרתי בסיס נתונים.

תקשורת וטלפוניה

בזק והוט מספקות מהירויות של עד 100 מגה למגזר הביתי ועד 1 גיגה לעסקי.
התקשורת המחשובית והטלפונית מאוחדים בתקשורת אחודה על מנת לספק תשתית ארגונית שמתאימה עצמה לעתיד הנראה לעין. תשתיות הארגון עוברות לתשתיות IP בין אם דרך שרתי unified messaging או מרכזיות IP קונבנציונאליות כדוגמת IPCENTREX של בזק.

תקשורת VPN

תקשורת מאובטחת בין סניפי הרשת ע"י נתבים או שימוש בטכנולוגיות מיקרוסופט.

מיקור חוץ

מיקור חוץ הוא שירות הניתן על ידנו, ומאפשר לך הלקוח, להתמקד בפעילות העסקית השוטפת ובקידום עסקיך, מבלי שתוטרד בבעיות הרשת והמחשבים אצלך במשרד.

אנו מקבלים על עצמנו אחריות הכוללת:
• ניהול ופיתוח הרשת.
• ביצוע תחזוקה שוטפת.
• רכישה של ציוד חומרה ותוכנה.
• יעוץ בנושא חומרה ותוכנה.
• יעוץ בנושא עדכונים ושדרוגים.
• עבודה מול ספקי משנה.
• תמיכה בתקלות מרחוק ובאתר הלקוח.
• הצבת כוח אדם באתר הלקוח במידת הצורך.
• מערך גיבוי פנימי וחיצוני לארגון.

שרותי גיבוי לאתר מרוחק

לאקספרט הסכמים בלעדיים מול חברות גיבוי מרחוק, מהמקצועיות והוותיקות בשוק הישראלי והעולמי למתן פתרון גיבויDRP - גיבוי כל החומר שנמצא על השרת או תחנות העבודה בחברתכם, תוך כדי הבטחת המשכיות פעילותכם העיסקית עם מידע ונתונים עדכניים, זמינים ובלתי תלויים במקום ובזמן. צורת גיבוי זו לא מחליפה בצורה בלעדית את הגיבוי היומי אם כי נותנת פתרון שרידות, במקרה של אובדן מוחלט או קריסת מערכת, ואנו סבורים כי יש לתת מענה כפול לגיבויים.

ריטיינר

אנו מציעים ללקוחותינו הסכמי שירות ותחזוקה על בסיס חודשי. השירות כולל: תחזוקה שוטפת של הרשת, יעוץ בנושא חומרה ותוכנה, יעוץ בנושא עדכונים ושדרוגים, עבודה מול ספקי משנה, ביצוע גיבויים, תמיכה בתקלות מרחוק ע"י תוכנות השתלטות מתקדמות, ושליחת טכנאי לאתר הלקוח בהתאם לצורך.

תמיכה בהשתלטות מרחוק

כדי להימנע ממצב שבו העסק שלך מושבת עקב תקלה במערכת המחשוב, אנו נותנים שרותי תמיכה בהשתלטות מרחוק Online. כך מתקבלת זמינות מרבית, קבלת שירות תוך דקות ספורות, אינך צריך לבזבז זמן יקר בהמתנה לטכנאי מחשבים, באמצעות התחברות למחשב שלך, אנו רואים בדיוק מה הבעיה בזמן אמת, והמענה מיידי.

פתרונות אבטחת מידע כוללים לעסק

הדבר החשוב ביותר לחברה הוא המידע העצום הנצבר אצלה, במיוחד כשמדובר בחברה הנותנת שירות ללקוחות. חשיפת מידע רגיש למשתמשים לא מורשים וגורמים חיצוניים עשוי לפגוע קשות בארגון הן מבחינה כספית והן מבחינה תדמיתית.לאחר הבנת צרכי הלקוח בתחום אבטחת המידע, נוכל להתאים את הפיתרון הטוב ביותר עבורו, תוך שמירה על חיסיון המידע, זמינותו ואמינותו, הגנה על מערכות המחשוב מפני וירוסים , ומשתמשים לא מורשים, הגנה מפני סוסים טרויאניים המיועדים להוציא מידע מהרשת וביצוע גיבויים באופן קבוע.

פתרונות אבטחת מידע העומדים לרשותנו:
• שרתי Firewall מבית : Foritnet, Check point
• תוכנות אנטי וירוס ו - Anti spamשל החברות המובילות בשוק.
• פתרונות VPN ושרתי הזדהות לחיבור מאובטח מרחוק.

logo_site

אקספרט פתרונות מחשוב מציעה מגוון פתרונות ושירותים בנושא המחשוב למגזר העסקים הקטנים והבינוניים. אנו מתמחים באספקת חבילות שירות ייעודיות המותאמות לצרכי הלקוח, תוך שימוש בציוד איכותי של החברות המובילות בשוק.

צרו קשר

אקספרט פתרונות מחשוב
משרדים ומעבדה לתיקון מחשבים וניידים
החומה 12 (פינת סחרוב) קומה ב, ראשל"צ
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 15155, ראשון לציון, 7505101
טלפון משרד: 077-3358000 (רב-קווי)
נייד: 054-4358000
במייל: support@xcs.co.il
פקס: 077-3358001