תחומי פעילויות

אפיון והקמת תשתית מחשוב / הקמה ותחזוקת שרתים

לאקספרט ניסיון רב באפיון והקמה של עשרות שרתים בארץ ובחו"ל, בפרויקטים של רשתות לעסקים קטנים ובינוניים של החל מ - 5 מחשבים ועד כ - 150 מחשבים ותחנות עבודה.
הפרויקטים כוללים הקמת שרתי מיקרוסופט, שרתי דואר exchange 2007/2010 Unified messaging, הקמת סביבת טרמינל סרבר לחיבור תחנות קצה בין אם PC או thin client. האפיון כולל חקירת והבנת צרכי הארגון על משתניו השונים (אדמיניסטרציה, הנהח"ש, אבטחת מידע, דרכי התקשרות פנים וחוץ ארגוניים, מערכות מידע שונות ועוד), והצעת מגוון אפשרויות להקמת הרשת, אשר תהיה תואמת לצרכי הלקוח ולתקציבו.

תחזוקת רשתות, שרתים ותחנות קצה (כולל תשתיות)

באקספרט פתרונות מחשוב אנו מאמינים בגישה הפרואקטיבית ולצורך כך אנו מבצעים תחזוקה שוטפת הכוללת שדרוגי תוכנה וחומרה, חידוש והרחבת אחריות, גיבויים, ניטור ובקרה מרחוק, הן כדי לוודא תקינות והן כדי לספק התראה בזמן על חריגות.
כל זאת נעשה על מנת לאפשר לך הלקוח, להנות משקט נפשי.
מערכת ללא תקלות, מבטיחה עבודה סדירה ללא האטה או השבתת עבודה, וללא איבוד מידע יקר. תחזוקה שוטפת, שומרת על הקיים ואף מאריכה את חייהם של מוצרי המחשוב הקריטים לעסק.

איפיון ושיווק פתרונות רישוי מתקדמים ותחרותיים כולל מכירת פתרונות שרתי מיקרוסופט

כמוסמכי מיקרוסופט בתחום רישוי התוכנה, אנו מספקים ללקוחותינו בדיקת רישוי מקיפה ומקצועית על מנת להגיע למשרד בעל רישוי חוקי בזמן ובמחיר הנמוך ביותר.
אנו מספקים ללקוחותינו את מגוון האפשרויות של קניית התוכנות החל ברכישת OEM, רישוי וליסינג בפריסה תלת שנתית.

שיווק מערכות מיחשוב לעסקים ולדילרים

אנו מוכרים ממקור ראשון (tier 1) את כל מוצרי החומרה והתוכנה של החברות המובילות בשוק. בזכות האיכויות והאמינות שמתקבלות ממחשבי מותג, ובזכות הקשרים המצוינים עם הספקים השונים, אנו יכולים לתת מחירים מצוינים למחשבים מהשורה הראשונה. בשום אופן אנו לא מתפשרים על איכות החומרה, ומתאימים את הפתרון לכל לקוח בצורה פרטנית.

הקמת תשתיות תקשורת

אנו גאים לעבוד עם אנשי מקצוע מהטובים בתחומם, כדי שהרשת תהיה הדבר האחרון שיטריד אותך הלקוח. אנו דואגים להקמת רשתות כבילה ואלחוטיות בפריסה רחבה כגון בתי ספר וכיתות לימוד, התקנת מרכזיות מבוססות פלטפורמת IP , התקנת מתגים, נתבים ומגוון ציוד תקשורת איכותי.

אבטחת מידע והקמת רשתות מאובטחות

בבסיס העבודה שלנו מונחת אבטחת המידע של הלקוחות, המשאב העיקרי של הלקוחות הוא הידע והמידע, אנו לא ניתן לזה לזלוג החוצה ונמנע כל אפשרות לחדירה ע"י שימוש באמצעי תוכנה וחומרה מהחזקים שיש בתחום. יש לנו היכולת והנסיון, להקים רשתות מבוססות טוקנים של החברות המובילות, ולשלבן במערך השרתים הקיים תוך כדי אינטגרציה לחומת האש הארגונית.

מערכות גיבוי חיצוני

לאקספרט הסכמים בלעדיים, מול חברות גיבוי מרחוק מהמקצועיות והוותיקות בשוק הישראלי והעולמי למתן פתרון גיבוי DRP - גיבוי תיקיות המידע הקריטיות שנמצא על השרת או תחנות העבודה בחברתכם תוך כדי הבטחת המשכיות פעילותכם העיסקית עם מידע ונתונים עדכניים, זמינים ובלתי תלויים במקום ובזמן. צורת גיבוי זו לא מחליפה בצורה בלעדית את הגיבוי היומי כי אם נותנת פתרון שרידות במקרה של אובדן מוחלט או קריסת מערכת ואנו סבורים כי יש לתת מענה כפול לגיבויים.

פתרונות Bpos ו-Office 365 של מיקרוסופט

בשנים האחרונות ישנה מגמה לעבור מעבודה על שרת מקומי, לעבודה על שירותים מבוססי רשת. היתרונות הבולטים הם חסכון בעלויות הקמה ותחזוקה, עבודה עם תשתיות מתקדמות, וזמינות המידע מכל מקום.
שירות ה- Business Productivity Online Suite מבית Microsoft הינו השירות המתקדם והמוביל בעולם, נועד לעסקים המבקשים ליהנות מפתרונות מתקדמים, עם השקעה כספית ראשונית נמוכה ובהוצאה חודשית מינימלית.

השירותים הקיימים בחבילה הינם:
• שירותי דואר ארגוני (Microsoft Exchange Online),
• מסנג'ר עסקי (‏Microsoft Office Live Meeting),
• שיחות ועידה (Microsoft Office Communications),
• אחסון וגיבוי קבצים (‏Microsoft SharePoint Online)

יתרונות העבודה עם שירותי Online:
יציבות וזמינות של השירות ללא תלות במערכות המקומיות.
אין עלויות של תחזוקה שוטפת
חיסכון בעלויות חומרה ותוכנה (שרת, גיבוי, רישיונות, אנטי וירוס).
ניתן להתחבר מכל מקום ובכל זמן.
אבטחת מידע ברמה גבוהה ביותר (כולל אנטי וירוס ואנטי ספאם).
גיבוי מלא של המידע, למקרה שיהיה צורך בשחזורו.

logo_site

אקספרט פתרונות מחשוב מציעה מגוון פתרונות ושירותים בנושא המחשוב למגזר העסקים הקטנים והבינוניים. אנו מתמחים באספקת חבילות שירות ייעודיות המותאמות לצרכי הלקוח, תוך שימוש בציוד איכותי של החברות המובילות בשוק.

צרו קשר

אקספרט פתרונות מחשוב
משרדים ומעבדה לתיקון מחשבים וניידים
החומה 12 (פינת סחרוב) קומה ב, ראשל"צ
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 15155, ראשון לציון, 7505101
טלפון משרד: 077-3358000 (רב-קווי)
נייד: 054-4358000
במייל: support@xcs.co.il
פקס: 077-3358001